Кошик
49 відгуків
Друкарня у Харкові
Фільтри
Ціна
Контакти
RAIPOLI - друкарня у ХарковіМенеджер
Українa, м. Харків, вул. Тарасівська, 2А, Харків, Україна
+380 (63) 644-59-24
Viber
+380 (99) 032-25-86
+380 (96) 748-24-15
+380636445924+380636445924
Мапа

Створення дизайн-макету

Досвідчені дизайнери швидко і якісно розроблять і підготують до друку будь-яку поліграфічну продукцію для бізнесу, реклами, навчання.

Дамо рекомендації по вибору найбільш зручного для замовника виду технології виготовлення.

Всі види поліграфічних послуг: візитки, листівки, дисконтні картки, плакати, брошури, буклети, листівки, календарики, наклейки, магніти. Цифровий та офсетний друк. Зовнішня реклама: друк на оракалі, банері, виготовлення вивісок, табличок, покажчиків, штендеров. Наклейки на шафки. таблички, стенди, плакати (пожежна безпека, правила дорожнього руху, правила гігієни, поведінки на воді та ін) для шкільних і дошкільних навчальних закладів. Друк календарів, методичок і пр.
Розробка і виготовлення друкованого матеріалу (цифрова, лазерна, широкоформатний друк). Виготовлення інформаційних, рекламних стендів, банерів, вивісок, кабінетних табличок, покажчиків.

Розробка фірмового стилю. Послуги дизайнера і фотографа. Обробка цифрових фотографій. Розробка та друк фотокниг, листівок, календарів з Вашими фото. Сувенірна продукція: накатка на текстиль, чашки, ручки, пазли, фото на полотні, картини і репродукції під замовлення. Магніти. блокноти, бланки, візитки будь-якої складності (картон, льон, оксамит, лак, тиснення, золото) сертифікати, грамоти, дипломи, дисконтні картки.

Друк на одязі - корпоративні та індивідуальні замовлення. Друк на футболках, бейсболках, майках, толстовках, прапорах, комбінезонах, парасольках.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner